قوانین سایت

با تشکر از اینکه سایت روزنه را انتخاب و بودن خود را به عنوان عضوی از آن اهم دانسته اید .تیم روزنه بر آنست که جهت استفاده صحیح شما عزیزان از مباحث و مطالب سایت قوانینی  وضع نماید ،لطفا تمامی موارد را به درستی مورد بررسی قرار دهید.

1.نام کاربری خود را به دلخواه انتخاب نمایید اما انتظار ما از شما اینست که از کلمات مناسب استفاده نمایید.

2.هنگام گذاشتن نظرات در قسمت های متفاوت سایت به یاد داشته باشید که شما عضوی از روزنه هستید و پیام تان برای تمامی دوستان قابل مشاهده می باشد،پس تا حد امکان از عبارات و کلمات به جا و مرتبط با آن موضوع استفاده نمایید.

3.از تبلیغات در مورد سایت های نامربوط و غیر اخلاقی امتناع بورزید و اگر قصد کمک به دوستانی در سایت رادارید و یا امکان پاسخ به پرسش های آن عزیزان را فراهم نموده اید حتما باید در نظر داشته باشید که لحن و نوع صحبت شما و پاسخ تان در کلام کاملا مشهود است و به خواننده انتقال داده می شود ،پس ادب و احترام را شرط برقراری ارتباط و ارسال پاسخ صحیح و مناسب قرار دهید.

4.در صورتی که جواب سوالی را نمی دانید به قصد شوخی و یا تمسخر هرگز پیامی را ارسال نفرمایید .

5.در صورت هرگونه بی احترامی به کاربران و مدیران حساب کاربری شما حذف خواهد شد.

6.در هنگام ارسال فایل این مطلب را در نظر داشته باشید که فایل ها عاری از هرگونه کد مخرب و یا ویروس باشند،در صورت رعایت نکردن این قانون حساب کاربری شما مسدود خواهد شد.

7.چنانچه تمامی قوانین را خوانده و مسئولیت تمامی موارد را بر عهده گرفته اید روزنه نگاه به شما به عنوان عضو جدید تبریک می گوید.